bezpiecznypc.pl

Komputery i Oprogramowanie

słuchawki bezprzewodowe
Lifestyle

Solidne słuchawki bezprzewodowe – bez kompromisów

Dobrej jakości bezprzewodowe słuchawki podbijają rynek – ważne, by oferowały wysoki komfort użytkowania, najwyższej jakości dźwięk i długo grały na jednym ładowaniu. Które modele true wireless warto kupić? Jakie parametry wziąć pod uwagę podczas poszukiwań odpowiednich słuchawek? Oto dobre słuchawki bezprzewodowe w przystępnej cenie.

Dobre słuchawki bezprzewodowe oferują najwyższej jakości dźwięk, komfort noszenia oraz długi czas działania na jednym ładowaniu. Czy wiele modeli spełnia te warunki? Na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań idealnych słuchawek? Kilka porad znajdziecie poniżej.

Moda na true wireless

Modele bezprzewodowe sprawdzą się na co dzień, ale też jako słuchawki na siłownię, rower czy do biegania. Budzą coraz większe zainteresowanie i są chętnie wybierane przez różnych użytkowników – między innymi osoby aktywne, pracujące przy komputerze czy dojeżdżające do pracy. Zapewniają wysoki komfort, gdyż są pozbawione plączących się kabli.  

Słuchawki nauszne czy douszne?

Wśród modeli bezprzewodowych znajdziemy zarówno słuchawki nauszne – sprawdzają się w domu na home office podczas wideokonferencji, ale także w pracy w biurze czy podczas oglądania filmów, czerpania frajdy z rozgrywek gamingowych czy podczas słuchania muzyki dla przyjemności. Z kolei modele douszne to dobry wybór dla osób, które uprawiają sport i aktywności fizyczne poza domem.

Polecane słuchawki bezprzewodowe  

Słuchawki true wireless Skullcandy. Polecane słuchawki na siłownię wykorzystujące tę technologię to m.in. modele Skullcandy – jak dokanałowe Indy Evo czy Sesh Evo. Model Indy Evo daje wolność dzięki technologii True Wireless. Dzięki Bluetooth można połączyć się z urządzeniem bez kabli i przejściówek. Są wygodne, zapewniają dobrą ergonomię, świetny design, ekskluzywne etui, a także praktyczny tryb Ambient, aby lepiej słyszeć dźwięki otoczenia.

Bezprzewodowe słuchawki Audio-Technica. Modele w dobrej cenie oferuje też japońska marka Audio-Technica, jeden z cenionych producentów sprzętu audio na całym świecie – polecamy model ATH-CK3TW z funkcją Qualcomm TrueWireless™ Stereo Plus, która dba o niewielki poziom opóźnień między nadajnikiem a odbiornikiem. Dla wymagających dobry będzie model ATH-CKS5TW – pozwala aż na 15 godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu.

Bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds Live. Ciekawa konstrukcja tego modelu jest zarazem bardzo ergonomiczna – słuchawki znakomicie pasują do uszu. Gwarantują wysokiej jakości dźwięk, mają dodatkowo opcję aktywnej redukcji szumów, dotykowy panel do obsługi i solidną baterię – pozwalają na sześć godzin działania na jednym ładowaniu, a z etui – na 29 godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.