Strona główna
Oprogramowanie
Tutaj jesteś
Oprogramowanie przeglądarka na android tv

Przeglądarka android tv – jaką wybrać?

Data publikacji 16 lutego 2023

Przeglądarka android tv – to dość trudny temat dla nowych użytkowników. Android TV to platforma do strumieniowego przesyłania treści, która pozwala użytkownikom na wygodny dostęp do różnych treści. W tym filmów, programów telewizyjnych, gier i aplikacji z Google Play na ich telewizorze. Przeglądarki takie jak Chrome, Firefox lub Opera są najlepsze do tego celu. Wszystkie te przeglądarki działają na podstawie AndroidTV i oferują wygodny dostęp do wszystkich witryn internetowych. Wszystkie te przeglądarki mają też łatwe w użyciu interfejsy, dzięki czemu można łatwo przeglądać treści sieciowe. Poza tym wszystkie te przeglądarki dostarczają funkcje, które zapewniają wygodne przeglądanie stron internetowych na telewizorze.

Przeglądarka na android tv- TV Bro

TV Bro to przeglądarka opracowana specjalnie dla urządzeń z systemem Android TV, która oferuje użytkownikom wygodne i wydajne użytkowanie. Jest dostępna w sklepie Google Play, ale należy pamiętać, że nie wszystkie telewizory i odtwarzacze z systemem Android TV są z nią zgodne. Przeglądarka jest zoptymalizowana do obsługi za pomocą pilota. Oprócz tego ma przydatne funkcje, takie jak listy ulubionych, sterowanie głosowe, a nawet możliwość modyfikacji parametrów „agent użytkownika”. Co więcej, TV Bro ma wbudowany system, który uniemożliwia wyświetlanie reklam na stronach internetowych. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się szybkim i wygodnym przeglądaniem.

Google Chrome

Instalowanie Google Chrome na telewizorach z AndroidTV lub Google TV może wydawać się trudne, ale w rzeczywistości jest stosunkowo łatwe. Aby to zrobić, będziesz potrzebować innego urządzenia, na którym możesz pobrać plik APK Google Chrome’a. Najlepszym miejscem do znalezienia pliku APK jest strona internetowa zawierająca w swojej bazie danych różne aplikacje i gry.
Kiedy już znajdziesz odpowiedni plik APK, możesz go przenieść do urządzenia z AndroidTV lub Google TV. Następnie użyj przeglądarki wbudowanej w telewizor, aby pobrać plik. Jeśli dostępna jest funkcja Ładowanie boczne, możesz także użyć jej, aby zainstalować aplikację bezpośrednio z urządzenia, na którym pobrałeś plik APK. Po zainstalowaniu aplikacji możesz korzystać z Google Chrome’a jak na innych urządzeniach, między innymi synchronizując swoją historię i ustawienia. W przypadku telewizorów Google TV możesz nawet korzystać z pilota do wygodnego sterowania aplikacją.

Przeglądarka na android tv- Samsung

Przeglądarka Samsunga dla AndroidTV jest niezwykle dobrze zoptymalizowana i może być bardziej zalecana niż inne opcje. Jednak, ze względu na brak przystosowania do pilota telewizora, używanie jej z myszą znacznie ułatwia życie.
Aplikacja jest dostępna w Sklepie Play na urządzenia mobilne, ale nie na telewizory. W przypadku Samsunga będzie trzeba skorzystać z ładowania bocznego, aby pobrać plik APK, który można znaleźć na kilku stronach, w tym na APKMirror. Jest to bardzo łatwy proces: wystarczy pobrać i zainstalować plik APK, a następnie użytkownik będzie mógł w pełni cieszyć się z niezwykłych możliwości przeglądarki Samsunga na AndroidTV.

Jak dodać drukarkę do komputera? Poradnik

Redakcja bezpiecznypc.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?