Strona główna
Gry
Tutaj jesteś

Największe nowości komputerowe w 2020 roku

6 grudnia 2020


Należy mieć świadomość, że w 2020 roku na rynku pojawiło się mnóstwo tytułów zarówno na PC, jak i Xbox One czy PS4. Jakie nowości komputerowe w obecnym roku zrobiły na graczach zdecydowanie największe wrażenie?

Dragon Ball Z: Kakarot

Dragon Ball Z: Kakarot dostępny jest na PC, Xbox One, a także PS4. Jak wiadomo jest to gra RPG w oparciu o bajkę animowaną o tej samej nazwie. Bohaterem produkcji jest uwielbiany Goku, którego zadaniem będzie nie tylko odwiedzenie bardzo dużej liczby miejsc, ale również stoczeniem licznych pojedynków. Godny uwagi jest fakt, że według twórców spryt będzie miał praktycznie tak samo istotne znaczenie, co zręczność.

Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Will of the Wisps porusza opowieść o szukaniu swojego miejsca na świecie. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że atmosfera w grze jest niezwykle baśniowa. Godny uwagi jest fakt, że to kontynuacja świetnej, dwuwymiarowej platformówki, której głównym bohaterem był bardzo młody duch lasu. Warto wiedzieć, że gra jest dostępna na PC oraz Xbox One. Ori and the Will of the Wisps przeznaczona jest nie tylko dla najmłodszych, ale również dla starszych graczy.

Doom Eternal

Doom Eternal dostępny jest na PC, Xbox One, PS4, a także Nintendo Switch. Jest to legendarna gra typu FPS. Należy zdawać sobie sprawę, że jest ona uznawana za pioniera całego gatunku. Godny uwagi jest również fakt, że premiera pierwszej części miała miejsce w 1993 roku. Produkcja zaprezentowała tym razem fanom jeszcze bardziej wciągającą i intrygującą grę.

Half Life: Alyx

Należy mieć świadomość, że na kolejną część tej gry gracze musieli czekać bardzo długo. Warto wiedzieć, że oficjalna decyzja o kontynuacji prac nad produkcją została ogłoszona w momencie, gdy najbardziej wierni fani zaczęli tracić nadzieje. Half Life: Alyx uważane jest przez część środowiska za przełomową grę. Twórcy podjęli bardzo ważną decyzję o przeniesieniu akcji produkcji do wirtualnej rzeczywistości. Trzeba zdawać sobie sprawę, że gra będzie działała tylko i wyłącznie w goglach VR. Fani mają tym samym możliwość sprawdzenie zupełnie nowej rozrywki.

Resident Evil 3 Remake

Resident Evil 3 Remake dostępny jest na Xbox One, PC, a także PS4. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że po ogromnym sukcesie, jaki odniósł Resident Evil 2, dla wszystkich graczy i fanów serii kwestią czasu było, gdy powstanie trzecia część. Oczywiście część środowiska jest zdania, że to ogromny sukces firmy Capcom.

Final Fantasy VII: Remake

Jak wiadomo zdecydowana większość graczy ma ogromny problem z różnymi remake’ami. Final Fantasy zasługiwał jednak na odświeżenie. Warto wiedzieć, że Final Fantasy VII okazała się jedną z najbardziej znakomitych produkcji gatunku jRPG w całej historii. Należy mieć świadomość, że w nowszej wersji walka jest znacznie bardziej dynamiczna w porównaniu do poprzedniej części. Ponadto upiększona została także oprawa wizualna.

The Last of Us: Part II

Jest to kontynuacja niezwykłego arcydzieła, które zostało wykreowane przez Naughty Dog. Według niektórych graczy jest to zdecydowanie największy hit jeżeli chodzi o 2020 rok. Fani mają możliwość pokierować losami Ellie, czyli damskiej części niesamowitego duetu. Ponadto twórcy zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami udoskonalili zaproponowanie rozwiązania.

Death Stranding

Gra dostępna jest na PS4 oraz PC. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że tytuł produkcji może być czymś zupełnie nowym dla fanów cyfrowej rozrywki. Graczy urzekła przede wszystkim niezwykle skomplikowana fabuła, a także post apokaliptyczny świat, którego do tej pory nie można było zobaczyć. Warto mieć świadomość, że gameplay będzie oferował graczom zupełnie nowe rozwiązania.

Ghost of Tsushima

W grze Ghost of Tsushima jest 1274 rok. Mongolskie wojska, których celem jest zdobycia japońskiego bogactwa eliminują praktycznie wszystko, co staje im na drodze. Należy mieć świadomość, że wśród licznych ofiar znajdują się najbliżsi samuraja. Jego celem jest pomszczenie ich. W grze bardzo istotne znaczenie będą miały spryt oraz zręczność. Koniecznie jest także odpowiednie dostosowanie taktyki do panujących warunków czy możliwości.

Zobacz również: Czym są wymagania minimalne i rekomendowane dla gier?

Redakcja bezpiecznypc.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

konsola dla wymagających graczy
Kody QR do WWE Supercard – jak je zdobyć?
E-Sport: Rynek i kariera w grach wideo

Jesteś zainteresowany reklamą?